KuponperestV2
25 Ağustos Cumartesi · 15:30
Hertha
1-0Maç sonucu · İY 1-0
1. FC Nürnberg

Kuponperest analizi

HER%60Beraberlik%251FC%15

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven53/100Orta riskModel uyumu 49%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,25

Beklenen gol (dep.)

0,86

Toplam beklenen gol

3,11

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Hertha iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven46/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Hertha 1620.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,25, 1. FC Nürnberg 0,86).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Hertha 2,25, 1. FC Nürnberg 0,86).
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Hertha son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Hertha — 1. FC Nürnberg · Kuponperest