KuponperestV2
4 Ekim Cuma · 21:45
Hellas Verona
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Venezia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 48 ms

Beklenen toplam gol

1,91

En olası skor

1-1

%16

Ev sahibi kazanır
%30
Beraberlik
%36
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%41
1.5 üst
%57
2.5 üst
%29
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
015146.62.10.50.1
114146.42.00.50.1
27.06.63.11.00.20.0
32.32.11.00.30.10.0
40.50.50.20.10.00.0
50.10.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 69%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%59
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Venezia 1457.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1457).
  • Simülasyonların %36'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Hellas Verona 1427.
  • Venezia deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven69/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Venezia 1457.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Hellas Verona 1427.
  • Venezia deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%66
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %64'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Venezia 0,95).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Venezia 0,95).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Venezia 0,95).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Venezia 0,95).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Venezia 0,95).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Venezia 0,95).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%67
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Venezia 0,95).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%85
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Venezia 0,95).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven64/100Yüksek risk
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%60
Güven64/100Orta risk
  • Hellas Verona kalesini maçların %0'inde, Venezia %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %59'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven61/100Orta risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven77/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven77/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%20
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,92.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,92.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hellas Verona — Venezia · Kuponperest