4 Ekim Cuma · 21:45
Kuponperest analizi
HVE%33Beraberlik%34VEN%33
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%67
Güven62/100Orta riskModel uyumu 69%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Venezia 0,95).
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
- Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
0,97
Beklenen gol (dep.)
0,95
Toplam beklenen gol
1,92
En olası skor
0-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Venezia 1457.
- Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
- Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1457).
- Simülasyonların %36'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Hellas Verona 1427.
- Venezia deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Venezia 0,95).
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Venezia 0,95).
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
- Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Yüksek risk
- Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).