KuponperestV2
20 Nisan Cumartesi · 20:45
Hellas Verona
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Udinese Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,87

En olası skor

0-1

%12

Ev sahibi kazanır
%17
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%61
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%77
2.5 üst
%55
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.611116.93.41.3
15.1109.96.53.21.2
22.44.74.63.01.50.6
30.81.51.40.90.50.2
40.20.30.30.20.10.0
50.00.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 72%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%83
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Udinese Calcio 1546.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1546).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Hellas Verona 1427.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Udinese Calcio 1546.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Hellas Verona 1427.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven70/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,93, Udinese Calcio 1,96).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,93, Udinese Calcio 1,96).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,93, Udinese Calcio 1,96).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,93, Udinese Calcio 1,96).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,93, Udinese Calcio 1,96).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,93, Udinese Calcio 1,96).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,93, Udinese Calcio 1,96).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,93, Udinese Calcio 1,96).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven63/100Orta risk
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven63/100Orta risk
  • Hellas Verona kalesini maçların %0'inde, Udinese Calcio %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,93 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven63/100Orta risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,93.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,93.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven79/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,93.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven58/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven72/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hellas Verona — Udinese Calcio · Kuponperest