KuponperestV2
14 Mayıs Pazar · 12:30
Hellas Verona
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Torino

Kuponperest analizi

HVE%24Beraberlik%28TOR%48

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Torino 1582, Hellas Verona 1427.
  • Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,97

Beklenen gol (dep.)

1,39

Toplam beklenen gol

2,36

En olası skor

0-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Torino 1582.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1582).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1582, Hellas Verona 1427.
  • Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Torino 1,39).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Torino 1,39).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Hellas Verona — Torino · Kuponperest