KuponperestV2
29 Nisan Pazar · 15:00
Hellas Verona
1-3Maç sonucu · İY 1-1
SPAL 2013 Ferrara

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,21

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%64
2.5 üst
%40
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
011126.32.30.60.1
112147.22.50.70.1
27.17.64.01.40.40.1
32.72.81.50.50.10.0
40.80.80.40.20.00.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 80%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%74
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1620).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Hellas Verona 1427.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Hellas Verona 1427.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,13, SPAL 2013 Ferrara 1,07).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,13, SPAL 2013 Ferrara 1,07).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,13, SPAL 2013 Ferrara 1,07).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,13, SPAL 2013 Ferrara 1,07).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,13, SPAL 2013 Ferrara 1,07).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,13, SPAL 2013 Ferrara 1,07).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,13, SPAL 2013 Ferrara 1,07).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,13, SPAL 2013 Ferrara 1,07).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Hellas Verona kalesini maçların %0'inde, SPAL 2013 Ferrara %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven60/100Orta risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven78/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven65/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven78/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hellas Verona — SPAL 2013 Ferrara · Kuponperest