KuponperestV2
31 Mart Pazartesi · 18:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

1,86

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%33
Deplasman kazanır
%31
Karşılıklı gol
%36
1.5 üst
%55
2.5 üst
%28
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
015146.52.00.50.1
114146.32.00.50.1
27.06.63.11.00.20.0
32.32.11.00.30.10.0
40.50.50.20.10.00.0
50.10.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 94%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%87
Geçmiş frekans%85
Ensemble sonucu%87

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Parma Calcio 1913 1513.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1513).
  • Simülasyonların %33'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1513, Hellas Verona 1427.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Parma Calcio 1913 1513.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1513, Hellas Verona 1427.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %67'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Parma Calcio 1913 0,94).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%60
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Parma Calcio 1913 0,94).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Parma Calcio 1913 0,94).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%13
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Parma Calcio 1913 0,94).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Parma Calcio 1913 0,94).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%40
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Parma Calcio 1913 0,94).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%66
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Parma Calcio 1913 0,94).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%87
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Parma Calcio 1913 0,94).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • Hellas Verona kalesini maçların %0'inde, Parma Calcio 1913 %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,94 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven60/100Orta risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven76/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven64/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,94.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,94.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven77/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,94.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%65
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hellas Verona — Parma Calcio 1913 · Kuponperest