KuponperestV2
31 Mart Pazartesi · 18:30

Kuponperest analizi

HVE%31Beraberlik%32PCA%36

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%87
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Parma Calcio 1913 0,94).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,97

Beklenen gol (dep.)

0,94

Toplam beklenen gol

1,91

En olası skor

0-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Parma Calcio 1913 1513.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1513).
  • Simülasyonların %33'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1513, Hellas Verona 1427.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Parma Calcio 1913 0,94).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%66
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,97, Parma Calcio 1913 0,94).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Hellas Verona — Parma Calcio 1913 · Kuponperest