KuponperestV2
21 Ekim Pazartesi · 21:45
Hellas Verona
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Monza

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,88

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%33
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%43
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%79
2.5 üst
%55
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
05.88.56.43.21.20.4
17.7128.84.41.60.5
25.38.06.03.01.10.3
32.43.62.71.40.50.2
40.81.20.90.50.20.1
50.20.30.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 85%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%67
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Monza 1431.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1431).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Hellas Verona 1427.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Monza 1431.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Hellas Verona 1427.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,36, Monza 1,50).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,36, Monza 1,50).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,36, Monza 1,50).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,36, Monza 1,50).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,36, Monza 1,50).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,36, Monza 1,50).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,36, Monza 1,50).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,36, Monza 1,50).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven55/100Orta risk
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Hellas Verona kalesini maçların %0'inde, Monza %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven53/100Orta risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven50/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven64/100Orta risk
  • Monza için beklenen gol: 1,50.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,50.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,50.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hellas Verona — Monza · Kuponperest