KuponperestV2
20 Aralık Cuma · 22:45
Hellas Verona
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Milan

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,41

En olası skor

0-1

%16

Ev sahibi kazanır
%13
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%66
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%70
2.5 üst
%44
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
09.917158.43.61.2
15.8108.75.02.20.7
21.73.02.61.50.60.2
30.30.60.50.30.10.0
40.10.10.10.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 97%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%87
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%87

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%13
Güven78/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Milan 1752.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1752).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%65
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Hellas Verona 1427.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Milan 1752.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven78/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Hellas Verona 1427.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,60, Milan 1,72).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,60, Milan 1,72).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,60, Milan 1,72).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,60, Milan 1,72).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,60, Milan 1,72).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,60, Milan 1,72).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,60, Milan 1,72).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,60, Milan 1,72).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven53/100Yüksek risk
  • Hellas Verona kalesini maçların %0'inde, Milan %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,60 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,60.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,60.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven79/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,60.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven75/100Düşük risk
  • Milan için beklenen gol: 1,72.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven61/100Orta risk
  • Milan için beklenen gol: 1,72.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven73/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,72.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%11
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hellas Verona — Milan · Kuponperest