KuponperestV2
26 Mayıs Pazar · 20:45
Hellas Verona
2-2Maç sonucu · İY 2-2
Internazionale Milano

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,25

En olası skor

0-2

%11

Ev sahibi kazanır
%12
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%73
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%84
2.5 üst
%64
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.510129.55.62.6
13.38.19.47.44.32.0
21.33.13.72.91.70.8
30.30.80.90.70.40.2
40.10.20.20.10.10.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 66%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%68
Elo gücü%84
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%10
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Internazionale Milano 1890.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1890).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%74
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Hellas Verona 1427.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %73'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Internazionale Milano 1890.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%90
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Hellas Verona 1427.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %73'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,78, Internazionale Milano 2,35).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,78, Internazionale Milano 2,35).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,78, Internazionale Milano 2,35).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,78, Internazionale Milano 2,35).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,78, Internazionale Milano 2,35).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,78, Internazionale Milano 2,35).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,78, Internazionale Milano 2,35).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 0,78, Internazionale Milano 2,35).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven60/100Orta risk
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven60/100Orta risk
  • Hellas Verona kalesini maçların %0'inde, Internazionale Milano %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,78 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven65/100Orta risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,78.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven75/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,78.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven80/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,78.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven75/100Düşük risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,35.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%70
Güven68/100Orta risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,35.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven68/100Orta risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,35.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%13
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%51
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven67/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hellas Verona — Internazionale Milano · Kuponperest