28 Nisan Pazartesi · 20:45
Kuponperest analizi
HVE%24Beraberlik%25CCA%50
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven68/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Hellas Verona 1427.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,05
Beklenen gol (dep.)
1,51
Toplam beklenen gol
2,56
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Cagliari Calcio 1549.
- Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
- Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1549).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Hellas Verona 1427.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,05, Cagliari Calcio 1,51).
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,05, Cagliari Calcio 1,51).
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).