KuponperestV2
4 Nisan Cuma · 21:00
Heerenveen
3-1Maç sonucu · İY 2-0
Willem II Tilburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,75

En olası skor

3-1

%10

Ev sahibi kazanır
%79
Beraberlik
%14
Deplasman kazanır
%8
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%90
2.5 üst
%72
3.5 üst
%52

Skor olasılık matrisi

012345
02.71.90.90.30.10.0
16.96.22.60.70.20.0
2108.63.61.00.20.0
39.58.13.51.00.20.0
46.85.82.50.70.10.0
53.83.31.40.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 63%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%79
Geçmiş frekans%73
Elo gücü%62
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%74
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Heerenveen 1572, Willem II Tilburg 1371.
  • Heerenveen iç sahada oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1572 — 1371).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Willem II Tilburg 1371, Heerenveen 1572.
  • Willem II Tilburg deplasmanda oynadığı 6 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%92
Güven66/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Heerenveen 1572, Willem II Tilburg 1371.
  • Heerenveen iç sahada oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Willem II Tilburg 1371, Heerenveen 1572.
  • Willem II Tilburg deplasmanda oynadığı 6 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Simülasyonların %86'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 2,84, Willem II Tilburg 0,85).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,87 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 2,84, Willem II Tilburg 0,85).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,87 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 2,84, Willem II Tilburg 0,85).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,87 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 2,84, Willem II Tilburg 0,85).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,87 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 2,84, Willem II Tilburg 0,85).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,87 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 2,84, Willem II Tilburg 0,85).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,87 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 2,84, Willem II Tilburg 0,85).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,87 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 2,84, Willem II Tilburg 0,85).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,87 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Heerenveen son 11 maçının %36'inde iki takım da gol attı.
  • Willem II Tilburg son 11 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Heerenveen kalesini maçların %45'inde, Willem II Tilburg %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,85 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven57/100Orta risk
  • Heerenveen için beklenen gol: 2,84.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Willem II Tilburg deplasmanda maç başına 3,83 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%73
Güven50/100Orta risk
  • Heerenveen için beklenen gol: 2,84.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Willem II Tilburg deplasmanda maç başına 3,83 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%55
Güven58/100Orta risk
  • Heerenveen için beklenen gol: 2,84.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Willem II Tilburg deplasmanda maç başına 3,83 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven52/100Orta risk
  • Willem II Tilburg için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Heerenveen iç sahada maç başına 0,83 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • Willem II Tilburg için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Heerenveen iç sahada maç başına 0,83 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven73/100Yüksek risk
  • Willem II Tilburg için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Heerenveen iç sahada maç başına 0,83 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%58
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%65
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Heerenveen — Willem II Tilburg · Kuponperest