KuponperestV2
9 Şubat Pazar · 18:45
Heerenveen
3-3Maç sonucu · İY 1-2
Twente '65

Kuponperest analizi

HEE%27Beraberlik%24TWE%50

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%67
Güven44/100Yüksek riskModel uyumu 45%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,02, Twente '65 1,70).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,02

Beklenen gol (dep.)

1,70

Toplam beklenen gol

2,72

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Heerenveen 1572, Twente '65 1645.
  • Heerenveen iç sahada oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1572 — 1645).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Twente '65 1645, Heerenveen 1572.
  • Twente '65 deplasmanda oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,02, Twente '65 1,70).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,02, Twente '65 1,70).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Twente '65 son 11 maçta maç başına 2,57 gol attı, 0,94 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Heerenveen son 11 maçının %36'inde iki takım da gol attı.
  • Twente '65 son 11 maçının %55'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).
Heerenveen — Twente '65 · Kuponperest