31 Mart Pazar · 15:30
Kuponperest analizi
H96%35Beraberlik%30S04%35
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%72
Güven62/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Hannover 96 1,27, Schalke 04 1,32).
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Hannover 96 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,27
Beklenen gol (dep.)
1,32
Toplam beklenen gol
2,60
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, Schalke 04 1615.
- Hannover 96 iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1615).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Hannover 96 1620.
- Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Hannover 96 1,27, Schalke 04 1,32).
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Hannover 96 1,27, Schalke 04 1,32).
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Hannover 96 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Hannover 96 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).