KuponperestV2
11 Mayıs Cumartesi · 15:30
Hannover 96
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Freiburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 15 ms

Beklenen toplam gol

2,57

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%73
2.5 üst
%47
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
07.89.56.02.50.80.2
19.9137.93.31.00.3
26.68.35.22.20.70.2
32.93.62.31.00.30.1
41.01.20.80.30.10.0
50.30.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 57%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%58
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, Freiburg 1680.
  • Hannover 96 iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1680).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1680, Hannover 96 1620.
  • Freiburg deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, Freiburg 1680.
  • Hannover 96 iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1680, Hannover 96 1620.
  • Freiburg deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Hannover 96 1,31, Freiburg 1,26).
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Hannover 96 1,31, Freiburg 1,26).
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Hannover 96 1,31, Freiburg 1,26).
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Hannover 96 1,31, Freiburg 1,26).
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Hannover 96 1,31, Freiburg 1,26).
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Hannover 96 1,31, Freiburg 1,26).
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Hannover 96 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Hannover 96 1,31, Freiburg 1,26).
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Hannover 96 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Hannover 96 1,31, Freiburg 1,26).
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Hannover 96 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Hannover 96 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Freiburg son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Hannover 96 kalesini maçların %13'inde, Freiburg %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven61/100Orta risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 2,21 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 2,21 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 2,21 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven59/100Orta risk
  • Freiburg için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Hannover 96 iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven41/100Yüksek risk
  • Freiburg için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Hannover 96 iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Freiburg için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Hannover 96 iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hannover 96 — Freiburg · Kuponperest