KuponperestV2
7 Nisan Cumartesi · 18:30
Hamburger
3-2Maç sonucu · İY 1-1
Schalke 04

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 54 ms

Beklenen toplam gol

3,09

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%82
2.5 üst
%61
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.36.45.02.51.00.3
16.8118.14.11.60.5
25.68.66.63.41.30.4
33.14.73.61.80.70.2
41.31.91.50.70.30.1
50.40.60.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 84%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%63
Geçmiş frekans%68
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hamburger 1568, Schalke 04 1615.
  • Hamburger iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1568 — 1615).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Hamburger 1568.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hamburger 1568, Schalke 04 1615.
  • Hamburger iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Hamburger 1568.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Hamburger 1,63, Schalke 04 1,53).
  • Hamburger son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Hamburger 1,63, Schalke 04 1,53).
  • Hamburger son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Hamburger 1,63, Schalke 04 1,53).
  • Hamburger son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Hamburger 1,63, Schalke 04 1,53).
  • Hamburger son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Hamburger 1,63, Schalke 04 1,53).
  • Hamburger son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Hamburger 1,63, Schalke 04 1,53).
  • Hamburger son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hamburger son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Hamburger 1,63, Schalke 04 1,53).
  • Hamburger son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hamburger son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Hamburger 1,63, Schalke 04 1,53).
  • Hamburger son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hamburger son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • Hamburger son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • Hamburger kalesini maçların %3'inde, Schalke 04 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven63/100Orta risk
  • Hamburger için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Hamburger için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Hamburger için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven38/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Hamburger iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven43/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Hamburger iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Hamburger iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hamburger — Schalke 04 · Kuponperest