Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 7 msBeklenen toplam gol
5,05
En olası skor
3-2
%6
- Ev sahibi kazanır
- %54
- Beraberlik
- %18
- Deplasman kazanır
- %29
- Karşılıklı gol
- %85
- 1.5 üst
- %97
- 2.5 üst
- %88
- 3.5 üst
- %74
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 0.8 | 1.4 | 1.6 | 1.1 | 0.6 | 0.3 |
| 1 | 1.9 | 4.3 | 4.5 | 3.2 | 1.7 | 0.7 |
| 2 | 2.8 | 6.0 | 6.3 | 4.5 | 2.4 | 1.0 |
| 3 | 2.7 | 5.7 | 6.0 | 4.3 | 2.3 | 1.0 |
| 4 | 1.9 | 4.0 | 4.3 | 3.0 | 1.6 | 0.7 |
| 5 | 1.1 | 2.3 | 2.4 | 1.7 | 0.9 | 0.4 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst
Uyum 87%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Groningen 1554, Go Ahead Eagles 1506.
- Groningen iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 2,17 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1554 — 1506).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Go Ahead Eagles 1506, Groningen 1554.
- Go Ahead Eagles deplasmanda oynadığı 6 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Groningen 1554, Go Ahead Eagles 1506.
- Groningen iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 2,17 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Go Ahead Eagles 1506, Groningen 1554.
- Go Ahead Eagles deplasmanda oynadığı 6 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 2,84, Go Ahead Eagles 2,13).
- Groningen son 11 maçta maç başına 2,27 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 2,84, Go Ahead Eagles 2,13).
- Groningen son 11 maçta maç başına 2,27 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 2,84, Go Ahead Eagles 2,13).
- Groningen son 11 maçta maç başına 2,27 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 2,84, Go Ahead Eagles 2,13).
- Groningen son 11 maçta maç başına 2,27 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 2,84, Go Ahead Eagles 2,13).
- Groningen son 11 maçta maç başına 2,27 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 2,84, Go Ahead Eagles 2,13).
- Groningen son 11 maçta maç başına 2,27 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
- Groningen son maçlarının %9'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 2,84, Go Ahead Eagles 2,13).
- Groningen son 11 maçta maç başına 2,27 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
- Groningen son maçlarının %9'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor (Groningen 2,84, Go Ahead Eagles 2,13).
- Groningen son 11 maçta maç başına 2,27 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
- Groningen son maçlarının %9'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Groningen son 11 maçının %91'inde iki takım da gol attı.
- Go Ahead Eagles son 11 maçının %91'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %85'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Groningen kalesini maçların %9'inde, Go Ahead Eagles %0'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %15'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Groningen için beklenen gol: 2,84.
- İç sahada maç başına 2,17 gol üretiyor.
- Go Ahead Eagles deplasmanda maç başına 3,17 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Groningen için beklenen gol: 2,84.
- İç sahada maç başına 2,17 gol üretiyor.
- Go Ahead Eagles deplasmanda maç başına 3,17 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Groningen için beklenen gol: 2,84.
- İç sahada maç başına 2,17 gol üretiyor.
- Go Ahead Eagles deplasmanda maç başına 3,17 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Go Ahead Eagles için beklenen gol: 2,13.
- Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
- Groningen iç sahada maç başına 2,33 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Go Ahead Eagles için beklenen gol: 2,13.
- Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
- Groningen iç sahada maç başına 2,33 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Go Ahead Eagles için beklenen gol: 2,13.
- Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
- Groningen iç sahada maç başına 2,33 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,97.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,97.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.