Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 3 msBeklenen toplam gol
2,16
En olası skor
0-1
%17
- Ev sahibi kazanır
- %16
- Beraberlik
- %26
- Deplasman kazanır
- %58
- Karşılıklı gol
- %38
- 1.5 üst
- %63
- 2.5 üst
- %38
- 3.5 üst
- %16
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 12 | 17 | 12 | 5.6 | 2.0 | 0.6 |
| 1 | 8.2 | 12 | 8.5 | 4.0 | 1.4 | 0.4 |
| 2 | 3.0 | 4.3 | 3.0 | 1.4 | 0.5 | 0.1 |
| 3 | 0.7 | 1.0 | 0.7 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 0.1 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere
Uyum 88%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1488, SE Palmeiras 1712.
- Grêmio FBPA iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1488 — 1712).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: SE Palmeiras 1712, Grêmio FBPA 1488.
- SE Palmeiras deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1488, SE Palmeiras 1712.
- Grêmio FBPA iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: SE Palmeiras 1712, Grêmio FBPA 1488.
- SE Palmeiras deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 0,71, SE Palmeiras 1,42).
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
- SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 0,71, SE Palmeiras 1,42).
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
- SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 0,71, SE Palmeiras 1,42).
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
- SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 0,71, SE Palmeiras 1,42).
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
- SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 0,71, SE Palmeiras 1,42).
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
- SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 0,71, SE Palmeiras 1,42).
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
- SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
- Grêmio FBPA son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 0,71, SE Palmeiras 1,42).
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
- SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
- Grêmio FBPA son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 0,71, SE Palmeiras 1,42).
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
- SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
- Grêmio FBPA son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- SE Palmeiras son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Grêmio FBPA kalesini maçların %27'inde, SE Palmeiras %53'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,71 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,71.
- İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
- SE Palmeiras deplasmanda maç başına 0,60 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,71.
- İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
- SE Palmeiras deplasmanda maç başına 0,60 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,71.
- İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
- SE Palmeiras deplasmanda maç başına 0,60 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- SE Palmeiras için beklenen gol: 1,42.
- Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
- Grêmio FBPA iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- SE Palmeiras için beklenen gol: 1,42.
- Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
- Grêmio FBPA iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- SE Palmeiras için beklenen gol: 1,42.
- Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
- Grêmio FBPA iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,13.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,13.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.