KuponperestV2
4 Mayıs Pazar · 22:00
Grêmio FBPA
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Santos

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 41 ms

Beklenen toplam gol

2,91

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%44
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%80
2.5 üst
%57
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.98.77.23.91.50.5
16.9129.24.92.00.6
24.67.35.93.11.30.4
31.93.12.51.30.50.2
40.61.00.80.40.20.1
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 91%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%69
Elo gücü%66
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1493, Santos 1572.
  • Grêmio FBPA iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1493 — 1572).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Santos 1572, Grêmio FBPA 1493.
  • Santos deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1493, Santos 1572.
  • Grêmio FBPA iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Santos 1572, Grêmio FBPA 1493.
  • Santos deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,27, Santos 1,60).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,27, Santos 1,60).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,27, Santos 1,60).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,27, Santos 1,60).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,27, Santos 1,60).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,27, Santos 1,60).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,27, Santos 1,60).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,27, Santos 1,60).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Santos son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA kalesini maçların %27'inde, Santos %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven66/100Orta risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Santos deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Santos deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Santos deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven65/100Orta risk
  • Santos için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Grêmio FBPA iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven53/100Yüksek risk
  • Santos için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Grêmio FBPA iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Santos için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Grêmio FBPA iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,88.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Grêmio FBPA — Santos · Kuponperest