KuponperestV2
29 Temmuz Pazartesi · 01:00
Grêmio FBPA
1-0Maç sonucu · İY 0-0
CR Vasco da Gama

Kuponperest analizi

FBP%38Beraberlik%28VAS%35

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%62
Güven62/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1524, Grêmio FBPA 1488.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,39

Beklenen gol (dep.)

1,24

Toplam beklenen gol

2,63

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1488, CR Vasco da Gama 1524.
  • Grêmio FBPA iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1488 — 1524).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1524, Grêmio FBPA 1488.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,39, CR Vasco da Gama 1,24).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,39, CR Vasco da Gama 1,24).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Grêmio FBPA — CR Vasco da Gama · Kuponperest