13 Haziran Cuma · 02:00
Kuponperest analizi
FBP%44Beraberlik%27COR%29
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%74
Güven60/100Orta riskModel uyumu 77%
Neden?
- Corinthians Paulista için beklenen gol: 1,24.
- Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
- Grêmio FBPA iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,66
Beklenen gol (dep.)
1,24
Toplam beklenen gol
2,90
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1493, Corinthians Paulista 1494.
- Grêmio FBPA iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
- Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1493 — 1494).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Corinthians Paulista 1494, Grêmio FBPA 1493.
- Corinthians Paulista deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,66, Corinthians Paulista 1,24).
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Grêmio FBPA 1,66, Corinthians Paulista 1,24).
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Grêmio FBPA son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Corinthians Paulista son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).