21 Ağustos Pazartesi · 21:30
Kuponperest analizi
GRA%36Beraberlik%28RVA%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%64
Güven62/100Orta riskModel uyumu 98%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Granada 1620.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,61
Beklenen gol (dep.)
1,48
Toplam beklenen gol
3,09
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Granada 1620, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- Granada iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1634).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Granada 1620.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Granada 1,61, Rayo Vallecano de Madrid 1,48).
- Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Granada 1,61, Rayo Vallecano de Madrid 1,48).
- Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Granada son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- Granada son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).