KuponperestV2
21 Ağustos Pazartesi · 21:30
Granada
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Rayo Vallecano de Madrid

Kuponperest analizi

GRA%36Beraberlik%28RVA%37

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%64
Güven62/100Orta riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Granada 1620.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,61

Beklenen gol (dep.)

1,48

Toplam beklenen gol

3,09

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Granada 1620, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Granada iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1634).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Granada 1620.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Granada 1,61, Rayo Vallecano de Madrid 1,48).
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Granada 1,61, Rayo Vallecano de Madrid 1,48).
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Granada son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven54/100Orta risk
  • Granada son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Granada — Rayo Vallecano de Madrid · Kuponperest