KuponperestV2
28 Nisan Pazar · 16:15
Granada
3-0Maç sonucu · İY 1-0
CA Osasuna

Kuponperest analizi

GRA%42Beraberlik%25COS%33

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%83
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Granada 1,83, CA Osasuna 1,49).
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,83

Beklenen gol (dep.)

1,49

Toplam beklenen gol

3,32

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Granada 1620, CA Osasuna 1548.
  • Granada iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1548).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, Granada 1620.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Granada 1,83, CA Osasuna 1,49).
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Granada 1,83, CA Osasuna 1,49).
  • Granada son 30 maçta maç başına 0,84 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Granada son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven52/100Orta risk
  • Granada son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Granada — CA Osasuna · Kuponperest