Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 4 msBeklenen toplam gol
2,68
En olası skor
1-0
%13
- Ev sahibi kazanır
- %62
- Beraberlik
- %21
- Deplasman kazanır
- %17
- Karşılıklı gol
- %46
- 1.5 üst
- %74
- 2.5 üst
- %49
- 3.5 üst
- %28
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7.8 | 5.7 | 2.4 | 0.6 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 13 | 11 | 4.2 | 1.1 | 0.2 | 0.0 |
| 2 | 12 | 9.6 | 3.8 | 1.0 | 0.2 | 0.0 |
| 3 | 7.3 | 5.8 | 2.3 | 0.6 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 3.3 | 2.6 | 1.0 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 1.2 | 0.9 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Karşılıklı gol yok
Uyum 100%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Goianiense 1540, EC Vitória 1468.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1540 — 1468).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: EC Vitória 1468, Goianiense 1540.
- EC Vitória deplasmanda oynadığı 16 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Goianiense 1540, EC Vitória 1468.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: EC Vitória 1468, Goianiense 1540.
- EC Vitória deplasmanda oynadığı 16 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Goianiense 1,80, EC Vitória 0,79).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,52 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Goianiense 1,80, EC Vitória 0,79).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,52 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Goianiense 1,80, EC Vitória 0,79).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,52 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Goianiense 1,80, EC Vitória 0,79).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,52 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Goianiense 1,80, EC Vitória 0,79).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,52 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Goianiense 1,80, EC Vitória 0,79).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Kalesini kapalı tutma oranı: Goianiense %0, EC Vitória %33.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Goianiense 1,80, EC Vitória 0,79).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Kalesini kapalı tutma oranı: Goianiense %0, EC Vitória %33.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Goianiense 1,80, EC Vitória 0,79).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Kalesini kapalı tutma oranı: Goianiense %0, EC Vitória %33.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- EC Vitória son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Goianiense kalesini maçların %0'inde, EC Vitória %33'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,79 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Goianiense için beklenen gol: 1,80.
- EC Vitória deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Goianiense için beklenen gol: 1,80.
- EC Vitória deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Goianiense için beklenen gol: 1,80.
- EC Vitória deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- EC Vitória için beklenen gol: 0,79.
- Deplasmanda maç başına 0,69 gol üretiyor.
- Goianiense iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- EC Vitória için beklenen gol: 0,79.
- Deplasmanda maç başına 0,69 gol üretiyor.
- Goianiense iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- EC Vitória için beklenen gol: 0,79.
- Deplasmanda maç başına 0,69 gol üretiyor.
- Goianiense iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,59.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,59.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.