KuponperestV2
6 Nisan Pazar · 15:30
Go Ahead Eagles
2-2Maç sonucu · İY 2-2
Utrecht

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 40 ms

Beklenen toplam gol

4,51

En olası skor

2-2

%7

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%79
1.5 üst
%95
2.5 üst
%84
3.5 üst
%66

Skor olasılık matrisi

012345
01.21.81.81.10.50.2
12.75.44.82.91.30.5
23.97.16.54.01.80.7
33.56.55.93.61.70.6
42.44.44.12.51.10.4
51.32.42.21.40.60.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 64%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Go Ahead Eagles 1506, Utrecht 1515.
  • Go Ahead Eagles iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,80 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven48/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1506 — 1515).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1515, Go Ahead Eagles 1506.
  • Utrecht deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Go Ahead Eagles 1506, Utrecht 1515.
  • Go Ahead Eagles iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,80 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1515, Go Ahead Eagles 1506.
  • Utrecht deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven53/100Orta risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (Go Ahead Eagles 2,73, Utrecht 1,83).
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,57 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 üst

Toplam gol

%96
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (Go Ahead Eagles 2,73, Utrecht 1,83).
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,57 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 üst

Toplam gol

%84
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (Go Ahead Eagles 2,73, Utrecht 1,83).
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,57 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

3.5 üst

Toplam gol

%67
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (Go Ahead Eagles 2,73, Utrecht 1,83).
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,57 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

4.5 üst

Toplam gol

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (Go Ahead Eagles 2,73, Utrecht 1,83).
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,57 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 alt

Toplam gol

%4
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (Go Ahead Eagles 2,73, Utrecht 1,83).
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,57 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (Go Ahead Eagles 2,73, Utrecht 1,83).
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,57 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor (Go Ahead Eagles 2,73, Utrecht 1,83).
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,57 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%81
Güven56/100Orta risk
  • Go Ahead Eagles son 11 maçının %91'inde iki takım da gol attı.
  • Utrecht son 10 maçının %90'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %79'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%19
Güven56/100Yüksek risk
  • Go Ahead Eagles kalesini maçların %0'inde, Utrecht %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %21'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven62/100Orta risk
  • Go Ahead Eagles için beklenen gol: 2,73.
  • İç sahada maç başına 2,80 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%72
Güven50/100Orta risk
  • Go Ahead Eagles için beklenen gol: 2,73.
  • İç sahada maç başına 2,80 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • Go Ahead Eagles için beklenen gol: 2,73.
  • İç sahada maç başına 2,80 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven61/100Orta risk
  • Utrecht için beklenen gol: 1,83.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Go Ahead Eagles iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • Utrecht için beklenen gol: 1,83.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Go Ahead Eagles iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • Utrecht için beklenen gol: 1,83.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Go Ahead Eagles iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%43
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%56
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%37
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven48/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Go Ahead Eagles — Utrecht · Kuponperest