KuponperestV2
26 Ağustos Pazar · 17:00
Girondins Bordeaux
2-1Maç sonucu · İY 0-0
Monaco

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,62

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%25
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%54
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%86
2.5 üst
%69
3.5 üst
%48

Skor olasılık matrisi

012345
03.06.16.44.42.31.0
14.38.99.26.43.31.4
23.16.46.74.62.41.0
31.53.13.22.21.20.5
40.51.11.20.80.40.2
50.20.30.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%63
Geçmiş frekans%63
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Monaco 1736.
  • Girondins Bordeaux iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1736).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Girondins Bordeaux 1620.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Monaco 1736.
  • Girondins Bordeaux iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Girondins Bordeaux 1620.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,45, Monaco 2,08).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,45, Monaco 2,08).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,45, Monaco 2,08).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,45, Monaco 2,08).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,45, Monaco 2,08).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,45, Monaco 2,08).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,45, Monaco 2,08).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,45, Monaco 2,08).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven65/100Orta risk
  • Girondins Bordeaux son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven65/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux kalesini maçların %7'inde, Monaco %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven61/100Orta risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,45.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven61/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,45.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,45.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven72/100Düşük risk
  • Monaco için beklenen gol: 2,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven63/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 2,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 2,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Girondins Bordeaux — Monaco · Kuponperest