KuponperestV2
26 Eylül Çarşamba · 19:00
Girondins Bordeaux
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Lille OSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 40 ms

Beklenen toplam gol

2,39

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%20
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%52
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%70
2.5 üst
%43
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
08.413105.52.20.7
17.6129.44.91.90.6
23.45.44.22.20.90.3
31.01.61.30.70.30.1
40.20.40.30.20.10.0
50.00.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 78%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%80
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Lille OSC 1750.
  • Girondins Bordeaux iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1750).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Girondins Bordeaux 1620.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Lille OSC 1750.
  • Girondins Bordeaux iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Girondins Bordeaux 1620.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 0,90, Lille OSC 1,58).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 0,90, Lille OSC 1,58).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 0,90, Lille OSC 1,58).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 0,90, Lille OSC 1,58).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 0,90, Lille OSC 1,58).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 0,90, Lille OSC 1,58).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 0,90, Lille OSC 1,58).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 0,90, Lille OSC 1,58).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven59/100Orta risk
  • Girondins Bordeaux kalesini maçların %7'inde, Lille OSC %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven61/100Orta risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven74/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven69/100Düşük risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven72/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Girondins Bordeaux — Lille OSC · Kuponperest