KuponperestV2
20 Ocak Pazar · 19:00
Girondins Bordeaux
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Dijon FCO

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,00

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%78
2.5 üst
%58
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
05.56.64.01.60.50.1
19.3116.82.70.80.2
27.99.55.82.30.70.2
34.55.43.31.30.40.1
41.92.31.40.60.20.0
50.60.80.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%73
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Dijon FCO 1620.
  • Girondins Bordeaux iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven47/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Girondins Bordeaux 1620.
  • Dijon FCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Dijon FCO 1620.
  • Girondins Bordeaux iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Girondins Bordeaux 1620.
  • Dijon FCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven56/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,70, Dijon FCO 1,21).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,70, Dijon FCO 1,21).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,70, Dijon FCO 1,21).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,70, Dijon FCO 1,21).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,70, Dijon FCO 1,21).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,70, Dijon FCO 1,21).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,70, Dijon FCO 1,21).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,70, Dijon FCO 1,21).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven48/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux kalesini maçların %7'inde, Dijon FCO %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven49/100Orta risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven43/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven40/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven44/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven48/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven38/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Girondins Bordeaux — Dijon FCO · Kuponperest