KuponperestV2
4 Mayıs Cumartesi · 20:00
Girondins Bordeaux
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Angers SCO

Kuponperest analizi

GBO%42Beraberlik%26ASC%31

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%58
Güven55/100Orta riskModel uyumu 76%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Girondins Bordeaux 1620.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,61

Beklenen gol (dep.)

1,27

Toplam beklenen gol

2,88

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Angers SCO 1527.
  • Girondins Bordeaux iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1527).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Girondins Bordeaux 1620.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,61, Angers SCO 1,27).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,61, Angers SCO 1,27).
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven61/100Orta risk
  • Girondins Bordeaux son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Girondins Bordeaux — Angers SCO · Kuponperest