4 Mayıs Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
GBO%42Beraberlik%26ASC%31
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%58
Güven55/100Orta riskModel uyumu 76%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Girondins Bordeaux 1620.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,61
Beklenen gol (dep.)
1,27
Toplam beklenen gol
2,88
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Angers SCO 1527.
- Girondins Bordeaux iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1527).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Girondins Bordeaux 1620.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,61, Angers SCO 1,27).
- Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Girondins Bordeaux 1,61, Angers SCO 1,27).
- Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Girondins Bordeaux son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Girondins Bordeaux son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).