14 Nisan Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
GIR%35Beraberlik%29VIL%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven57/100Orta riskModel uyumu 69%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Girona 1565.
- Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,30
Beklenen gol (dep.)
1,15
Toplam beklenen gol
2,45
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girona 1565, Villarreal 1716.
- Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1565 — 1716).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Girona 1565.
- Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,30, Villarreal 1,15).
- Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,30, Villarreal 1,15).
- Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).