KuponperestV2
10 Mart Pazar · 16:15
Girona
2-3Maç sonucu · İY 1-1
Valencia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,52

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%73
2.5 üst
%46
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.7106.52.70.80.2
110138.03.31.00.3
26.47.94.92.00.60.2
32.63.22.00.80.30.1
40.81.00.60.30.10.0
50.20.20.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%65
Elo gücü%62
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Valencia 1601.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1565 — 1601).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, Girona 1565.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Valencia 1601.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, Girona 1565.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,23, Valencia 1,24).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,23, Valencia 1,24).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,23, Valencia 1,24).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,23, Valencia 1,24).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,23, Valencia 1,24).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,23, Valencia 1,24).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,23, Valencia 1,24).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,23, Valencia 1,24).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • Girona kalesini maçların %17'inde, Valencia %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven62/100Orta risk
  • Girona için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven65/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Girona — Valencia · Kuponperest