KuponperestV2
12 Mayıs Cumartesi · 18:30
Girona
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Valencia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,47

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%70
2.5 üst
%46
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
08.7106.52.70.80.2
110138.03.31.00.2
26.47.94.92.00.60.2
32.63.22.00.80.30.1
40.81.00.60.30.10.0
50.20.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 89%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%67
Elo gücü%62
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Valencia 1599.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1565 — 1599).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1599, Girona 1565.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Valencia 1599.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1599, Girona 1565.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,22, Valencia 1,23).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,22, Valencia 1,23).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,22, Valencia 1,23).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,22, Valencia 1,23).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,22, Valencia 1,23).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,22, Valencia 1,23).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,22, Valencia 1,23).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,22, Valencia 1,23).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Girona kalesini maçların %17'inde, Valencia %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven61/100Orta risk
  • Girona için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven62/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Girona — Valencia · Kuponperest