KuponperestV2
9 Şubat Cumartesi · 20:45
Girona
0-2Maç sonucu · İY 0-2
SD Huesca

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,35

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%25
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%67
2.5 üst
%42
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
0108.84.01.20.30.0
114135.71.70.40.1
29.98.94.01.20.30.0
34.64.21.90.60.10.0
41.61.50.70.20.00.0
50.50.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 83%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%58
Geçmiş frekans%65
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, SD Huesca 1620.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1565 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Girona 1565.
  • SD Huesca deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, SD Huesca 1620.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Girona 1565.
  • SD Huesca deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,41, SD Huesca 0,90).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%67
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,41, SD Huesca 0,90).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,41, SD Huesca 0,90).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,41, SD Huesca 0,90).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,41, SD Huesca 0,90).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,41, SD Huesca 0,90).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,41, SD Huesca 0,90).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,41, SD Huesca 0,90).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Girona kalesini maçların %17'inde, SD Huesca %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven61/100Orta risk
  • Girona için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven46/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven53/100Orta risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven66/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven49/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Girona — SD Huesca · Kuponperest