KuponperestV2
1 Mart Cumartesi · 14:00
Girona
2-2Maç sonucu · İY 1-1
RC Celta de Vigo

Kuponperest analizi

GIR%35Beraberlik%35RCE%30

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%87
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,86 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,02, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,02

Beklenen gol (dep.)

0,84

Toplam beklenen gol

1,86

En olası skor

0-0

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, RC Celta de Vigo 1624.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1565 — 1624).
  • Simülasyonların %36'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Girona 1565.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,86 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,02, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%68
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,86 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,02, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,86 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Girona — RC Celta de Vigo · Kuponperest