27 Ekim Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
GIR%37Beraberlik%33RCE%31
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%70
Güven53/100Orta riskModel uyumu 44%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,86 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,02, RC Celta de Vigo 0,84).
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,02
Beklenen gol (dep.)
0,84
Toplam beklenen gol
1,86
En olası skor
0-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girona 1565, RC Celta de Vigo 1624.
- Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1565 — 1624).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Girona 1565.
- RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,86 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,02, RC Celta de Vigo 0,84).
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,86 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,02, RC Celta de Vigo 0,84).
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,86 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %28'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).