KuponperestV2
12 Mayıs Pazar · 18:30
Girona
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Levante UD

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 16 ms

Beklenen toplam gol

2,55

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%73
2.5 üst
%46
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
07.96.63.00.90.20.0
113125.01.50.30.1
2119.64.21.20.30.0
36.25.42.40.70.20.0
42.62.31.00.30.10.0
50.90.80.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 93%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%78
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Levante UD 1593.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1565 — 1593).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1593, Girona 1565.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Levante UD 1593.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1593, Girona 1565.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,69, Levante UD 0,88).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,69, Levante UD 0,88).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,69, Levante UD 0,88).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,69, Levante UD 0,88).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,69, Levante UD 0,88).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,69, Levante UD 0,88).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,69, Levante UD 0,88).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,69, Levante UD 0,88).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Levante UD son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Girona kalesini maçların %17'inde, Levante UD %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,88 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven66/100Orta risk
  • Girona için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven40/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven55/100Orta risk
  • Levante UD için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven53/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven70/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%43
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Girona — Levante UD · Kuponperest