KuponperestV2
12 Mayıs Pazar · 18:30
Girona
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Levante UD

Kuponperest analizi

GIR%48Beraberlik%27LUD%25

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%76
Güven64/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,69, Levante UD 0,88).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,69

Beklenen gol (dep.)

0,88

Toplam beklenen gol

2,56

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Levante UD 1593.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1565 — 1593).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1593, Girona 1565.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,69, Levante UD 0,88).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,69, Levante UD 0,88).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Levante UD son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Girona — Levante UD · Kuponperest