KuponperestV2
10 Kasım Cumartesi · 20:45

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

2,45

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%70
2.5 üst
%46
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.98.54.31.40.40.1
112136.22.10.50.1
29.19.04.51.50.40.1
34.44.32.20.70.20.0
41.61.60.80.30.10.0
50.50.50.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 90%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%81
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, CD Leganés 1541.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1565 — 1541).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Girona 1565.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, CD Leganés 1541.
  • Girona iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Girona 1565.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,44, CD Leganés 1,00).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,44, CD Leganés 1,00).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,44, CD Leganés 1,00).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,44, CD Leganés 1,00).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,44, CD Leganés 1,00).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,44, CD Leganés 1,00).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,44, CD Leganés 1,00).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Girona 1,44, CD Leganés 1,00).
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Girona son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Girona kalesini maçların %17'inde, CD Leganés %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 1,00 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven61/100Orta risk
  • Girona için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven44/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven55/100Orta risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven67/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Girona iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Girona — CD Leganés · Kuponperest