KuponperestV2
1 Eylül Pazar · 22:30
Gil Vicente
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Sporting Clube de Braga

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

1,51

En olası skor

0-0

%21

Ev sahibi kazanır
%30
Beraberlik
%36
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%28
1.5 üst
%44
2.5 üst
%18
3.5 üst
%7

Skor olasılık matrisi

012345
022176.81.80.40.1
116135.01.30.30.0
25.94.71.90.50.10.0
31.51.20.50.10.00.0
40.30.20.10.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 44%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%60
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, Sporting Clube de Braga 1535.
  • Gil Vicente iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1555 — 1535).
  • Simülasyonların %36'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, Gil Vicente 1555.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, Sporting Clube de Braga 1535.
  • Gil Vicente iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven49/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, Gil Vicente 1555.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%67
Güven52/100Orta risk
  • Simülasyonların %64'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%80
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,74, Sporting Clube de Braga 0,79).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %18'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,74, Sporting Clube de Braga 0,79).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %18'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%24
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,74, Sporting Clube de Braga 0,79).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %18'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%9
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,74, Sporting Clube de Braga 0,79).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %18'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%2
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,74, Sporting Clube de Braga 0,79).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %18'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,74, Sporting Clube de Braga 0,79).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%76
Güven46/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,74, Sporting Clube de Braga 0,79).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%91
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,74, Sporting Clube de Braga 0,79).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%31
Güven50/100Yüksek risk
  • Gil Vicente son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %28'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%69
Güven50/100Orta risk
  • Gil Vicente kalesini maçların %50'inde, Sporting Clube de Braga %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %72'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,74 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,74.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,74.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven65/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,74.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven37/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 0,79.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,50 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven55/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 0,79.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,50 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven65/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 0,79.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,50 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%60
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%45
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%14
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%8
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,67 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven42/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,53.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%20
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,53.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Gil Vicente — Sporting Clube de Braga · Kuponperest