KuponperestV2
1 Eylül Pazar · 22:30
Gil Vicente
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Sporting Clube de Braga

Kuponperest analizi

GIL%34Beraberlik%33SCB%34

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%76
Güven46/100Orta riskModel uyumu 44%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,74, Sporting Clube de Braga 0,79).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,74

Beklenen gol (dep.)

0,79

Toplam beklenen gol

1,53

En olası skor

0-0

%22

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, Sporting Clube de Braga 1535.
  • Gil Vicente iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1555 — 1535).
  • Simülasyonların %36'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, Gil Vicente 1555.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%24
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,74, Sporting Clube de Braga 0,79).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %18'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 alt

Toplam gol

%76
Güven46/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,74, Sporting Clube de Braga 0,79).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%31
Güven50/100Yüksek risk
  • Gil Vicente son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,53 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %28'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).