KuponperestV2
18 Ağustos Pazartesi · 22:15
Gil Vicente
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Porto

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

1,96

En olası skor

0-1

%20

Ev sahibi kazanır
%12
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%61
Karşılıklı gol
%30
1.5 üst
%57
2.5 üst
%32
3.5 üst
%14

Skor olasılık matrisi

012345
01421168.23.21.0
16.29.67.33.71.40.4
21.42.11.60.80.30.1
30.20.30.20.10.00.0
40.00.00.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 69%
Dixon-Coles%89
Monte Carlo%88
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1558, Porto 1717.
  • Gil Vicente iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1558 — 1717).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%61
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Porto 1717, Gil Vicente 1558.
  • Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1558, Porto 1717.
  • Gil Vicente iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Porto 1717, Gil Vicente 1558.
  • Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%87
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,45, Porto 1,53).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 üst

Toplam gol

%60
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,45, Porto 1,53).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

2.5 üst

Toplam gol

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,45, Porto 1,53).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

3.5 üst

Toplam gol

%15
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,45, Porto 1,53).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,45, Porto 1,53).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 alt

Toplam gol

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,45, Porto 1,53).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %78'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%66
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,45, Porto 1,53).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %78'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%85
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,45, Porto 1,53).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %78'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • Gil Vicente son 9 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • Porto son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %30'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%69
Güven57/100Orta risk
  • Gil Vicente kalesini maçların %44'inde, Porto %60'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %70'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,45 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%43
Güven37/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,45.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%11
Güven59/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,45.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven69/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,45.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven52/100Orta risk
  • Porto için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven28/100Yüksek risk
  • Porto için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • Porto için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%10
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%51
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%40
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%55
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%20
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%8
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven49/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%33
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Gil Vicente — Porto · Kuponperest