KuponperestV2
19 Ocak Pazar · 23:30
Gil Vicente
3-1Maç sonucu · İY 1-0
Porto

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

1,83

En olası skor

0-1

%22

Ev sahibi kazanır
%12
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%61
Karşılıklı gol
%25
1.5 üst
%55
2.5 üst
%29
3.5 üst
%11

Skor olasılık matrisi

012345
01623167.52.60.7
16.79.56.73.11.10.3
21.42.01.40.70.20.1
30.20.30.20.10.00.0
40.00.00.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 68%
Dixon-Coles%89
Monte Carlo%88
Elo gücü%76
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, Porto 1717.
  • Gil Vicente iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1555 — 1717).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%60
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Porto 1717, Gil Vicente 1555.
  • Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, Porto 1717.
  • Gil Vicente iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Porto 1717, Gil Vicente 1555.
  • Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%85
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,42, Porto 1,41).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,42, Porto 1,41).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,42, Porto 1,41).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,42, Porto 1,41).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,42, Porto 1,41).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,42, Porto 1,41).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%69
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,42, Porto 1,41).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%87
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,42, Porto 1,41).
  • Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • Gil Vicente son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Porto son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %25'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%72
Güven59/100Orta risk
  • Gil Vicente kalesini maçların %50'inde, Porto %60'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %75'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,42 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%39
Güven44/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,42.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%10
Güven62/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,42.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven72/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,42.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven51/100Orta risk
  • Porto için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,50 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven29/100Yüksek risk
  • Porto için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,50 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Porto için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,50 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%11
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%52
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%7
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Gil Vicente — Porto · Kuponperest