19 Ocak Pazar · 23:30
Kuponperest analizi
GIL%16Beraberlik%24FCP%60
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%84
Güven62/100Orta riskModel uyumu 68%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, Gil Vicente 1555.
- Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
- Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,42
Beklenen gol (dep.)
1,41
Toplam beklenen gol
1,83
En olası skor
0-1
%23
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, Porto 1717.
- Gil Vicente iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
- Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1555 — 1717).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, Gil Vicente 1555.
- Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
- Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,42, Porto 1,41).
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,42, Porto 1,41).
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Yüksek risk
- Gil Vicente son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Porto son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %25'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).