5 Ekim Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
GIL%41Beraberlik%31AMA%28
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%65
Güven49/100Orta riskModel uyumu 68%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,02 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 1,05, Estrela da Amadora 0,96).
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,05
Beklenen gol (dep.)
0,96
Toplam beklenen gol
2,02
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1555, Estrela da Amadora 1485.
- Gil Vicente iç sahada oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1555 — 1485).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Estrela da Amadora 1485, Gil Vicente 1555.
- Estrela da Amadora deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,02 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 1,05, Estrela da Amadora 0,96).
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,02 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 1,05, Estrela da Amadora 0,96).
- Gil Vicente son 10 maçta maç başına 0,73 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Gil Vicente son maçlarının %80'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- Gil Vicente son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Estrela da Amadora son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,02 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).