KuponperestV2
15 Mart Cumartesi · 18:30
Gil Vicente
0-1Maç sonucu · İY 0-1
CD Santa Clara

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

1,54

En olası skor

0-1

%22

Ev sahibi kazanır
%20
Beraberlik
%35
Deplasman kazanır
%45
Karşılıklı gol
%26
1.5 üst
%46
2.5 üst
%20
3.5 üst
%7

Skor olasılık matrisi

012345
02121113.50.90.2
112125.92.00.50.1
23.33.31.60.50.10.0
30.60.60.30.10.00.0
40.10.10.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 63%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%80
Geçmiş frekans%66
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1558, CD Santa Clara 1607.
  • Gil Vicente iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1558 — 1607).
  • Simülasyonların %35'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1607, Gil Vicente 1558.
  • CD Santa Clara deplasmanda oynadığı 4 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Gil Vicente 1558, CD Santa Clara 1607.
  • Gil Vicente iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven51/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1607, Gil Vicente 1558.
  • CD Santa Clara deplasmanda oynadığı 4 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven53/100Orta risk
  • Simülasyonların %65'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%81
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,56, CD Santa Clara 1,00).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 9 maçta maç başına 1,36 gol attı, 0,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 üst

Toplam gol

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,56, CD Santa Clara 1,00).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 9 maçta maç başına 1,36 gol attı, 0,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

2.5 üst

Toplam gol

%23
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,56, CD Santa Clara 1,00).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 9 maçta maç başına 1,36 gol attı, 0,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

3.5 üst

Toplam gol

%9
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,56, CD Santa Clara 1,00).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 9 maçta maç başına 1,36 gol attı, 0,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

4.5 üst

Toplam gol

%2
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,56, CD Santa Clara 1,00).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 9 maçta maç başına 1,36 gol attı, 0,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 alt

Toplam gol

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,56, CD Santa Clara 1,00).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 9 maçta maç başına 1,36 gol attı, 0,73 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %78'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%77
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,56, CD Santa Clara 1,00).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 9 maçta maç başına 1,36 gol attı, 0,73 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %78'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%91
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor (Gil Vicente 0,56, CD Santa Clara 1,00).
  • Gil Vicente son 9 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,90 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 9 maçta maç başına 1,36 gol attı, 0,73 gol yedi.
  • Gil Vicente son maçlarının %78'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%29
Güven49/100Yüksek risk
  • Gil Vicente son 9 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • CD Santa Clara son 9 maçının %44'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %26'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%71
Güven49/100Orta risk
  • Gil Vicente kalesini maçların %44'inde, CD Santa Clara %56'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %74'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,56 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%47
Güven34/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,56.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara deplasmanda maç başına 0,50 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%14
Güven57/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,56.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara deplasmanda maç başına 0,50 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven65/100Yüksek risk
  • Gil Vicente için beklenen gol: 0,56.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara deplasmanda maç başına 0,50 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven39/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven65/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Gil Vicente iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%15
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%54
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%50
Güven38/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%14
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%7
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven41/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%22
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Gil Vicente — CD Santa Clara · Kuponperest