KuponperestV2
2 Mart Cumartesi · 18:30
Getafe
3-3Maç sonucu · İY 3-1
UD Las Palmas

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,17

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%63
2.5 üst
%38
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
0119.44.11.20.30.0
115135.51.60.30.1
210.08.53.71.00.20.0
34.43.81.60.50.10.0
41.51.30.50.20.00.0
50.40.30.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 98%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1594, UD Las Palmas 1507.
  • Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1594 — 1507).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Getafe 1594.
  • UD Las Palmas deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1594, UD Las Palmas 1507.
  • Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Getafe 1594.
  • UD Las Palmas deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,34, UD Las Palmas 0,86).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%64
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,34, UD Las Palmas 0,86).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,34, UD Las Palmas 0,86).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,34, UD Las Palmas 0,86).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,34, UD Las Palmas 0,86).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,34, UD Las Palmas 0,86).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,34, UD Las Palmas 0,86).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,34, UD Las Palmas 0,86).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Getafe kalesini maçların %27'inde, UD Las Palmas %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,86 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven54/100Orta risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,34.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,34.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,34.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven54/100Orta risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,88 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,88 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,88 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Getafe — UD Las Palmas · Kuponperest