21 Aralık Cumartesi · 14:00
Kuponperest analizi
GET%54Beraberlik%25RMA%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%58
Güven53/100Yüksek riskModel uyumu 77%
Neden?
- Getafe kalesini maçların %27'inde, RCD Mallorca %13'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %60'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,69 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,64
Beklenen gol (dep.)
0,69
Toplam beklenen gol
2,33
En olası skor
1-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, RCD Mallorca 1582.
- Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1594 — 1582).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, Getafe 1594.
- RCD Mallorca deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,64, RCD Mallorca 0,69).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,64, RCD Mallorca 0,69).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
- RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).